Facebook - Liberec mě baví

LIBEREC 26. – 28. 2. | Víkend se SPORTEM

LIBEREC | V posilovně
25.2.2016 11:13

Milí sportovně založení čtenáři, další týden utekl jako voda a my vám přinášíme novou várku sportovních tipů na víkend. Pro milovníky přírody jsme připravili výlet po Riegrově stezce, na které se můžete kochat krásnými výhledy do údolí řeky Jizery. Ve skiareálu Černý Důl se v sobotu koná Krakonošův maškarní rej, připravte si proto masky a dobové oblečení. O další extraligové body budou Tygři v neděli bojovat proti Zlínu. O víkendu je na programu také 19. kolo Synot ligy, ve kterém se Slovan představí v Teplicích a Jablonec doma přivítá Brno. Sportu zdar!


autor: Martin | zdroj: kalendář akcí Liberec mě baví

Badmintonový turnaj

Kdy – so | 27. února 2016
Kde – Sport Park Liberec
Od – 08:30 hod.

Tělovýchovná jednota Slovan Vesec - oddíl badmintonu srdečně zve všechny příznivce badmintonu na turnaj čtyřher pro muže a mix, který se uskuteční v sobotu 27. února na kurtech Haly míčových sportů. Turnaj je určen jak pro hráče, kteří nejsou registrováni v ČBaS (Český Badmintonový Svaz), tak pro hráče registrované, ale pouze do úrovně krajských soutěží. Medailisté obdrží hodnotné ceny od sponzorů turnaje. Zvláštní cenu dostane i jeden vylosovaný pár mimo pořadí. Více informací na www.badmintonvesec.cz


Vydejte se Riegrovou stezkou po proudu řeky Jizery

Milovníkům přírody nabízí Riegrova stezka nejen krásné výhledy do údolí řeky Jizery, ale také 15 zastavení, které jsou věnované ochraně přírody, fauně a flóře, geologii, turistice a technickým zajímavostem v údolí. Výletníci na stezce také objeví lesní studánku, hydroelektrárnu a 77 metrů dlouhou visutou galerii vybudovanou 5,5 metru nad původní hladinou řeky.


Krakonošův maškarní rej

Kdy – so | 27. února 2016
Kde – Skiareál Černý Důl
Od – 14:00 hod.

Skiareál Černý Důl navštíví Krakonoš. Všichni jste pánem hor srdečně zváni a pokud možno přijďte v maskách nebo v dobovém oblečení (není podmínkou), na nohách ski (dřeva, čertchmanský prkýnka,...), či na jiném vehiklu, s kterým se dá absolvovat sjezd maškar na sněhu. Soutěžíme o nejlepší masku dětí i dospělých, sjezd vehiklů na sněhu na čemkoliv, o nejdelší skok s kufrem, o nejzdařilejší hod válečkem a polenem, běh s rohačkama. Na oplátku je pro vás připravena dobrá zábava i občerstvení.


Barmanská show s testováním lyží v areálu Obří sud Javorník

Kdy – so | 27. až ne | 28. února 2016
Kde – Skiareál Obří sud Javorník

V sobotu si můžete po celý den vybrat z široké nabídky koktejlů, zhlédnout profesionální barmanskou show (v 11, 13 a 15 hod.) a po celý víkend vyzkoušet lyže značky ELAN a K2.


FOTBAL – O víkendu je na programu 19. kolo Synot ligy

Liberec v sobotu vycestuje na teplická Stínadla

Slovan se v sobotu představí na teplických Stínadlech, kde změří síly s domácím celkem. Svěřencům exlibereckého kouče Vavrušky v tabulce náleží až 11. příčka. V úvodních jarních kolech získaly Teplice 3 body, když nejprve doma porazily Příbram 2:0 a v posledním zápase podlehly na půdě mistra z Plzně 0:1. To Slovan po úvodní jarní prohře na Dukle zabral, když v minulém kole porazil ve 44. Podještědském derby Jablonec 3:2. Výkop utkání je naplánován na 15:00 hodin.

FK Teplice: FC Slovan Liberec

Kdy – so | 27. února 2016
Kde – Na Stínadlech, Teplice  
Od – 15:00 hod.

Do Jablonce v sobotu přijede brněnská Zbrojovka

Již v sobotu proběhne na jablonecké Střelnici další fotbalová bitva. O důležité ligové body se přijede porvat brněnská Zbrojovka, které v tabulce náleží 6. pozice. Osmý Jablonec se díky výhře může posunout před svého sobotního soupeře. Utkání startuje od 15:00 hodin.

FK Jablonec : FC Zbrojovka Brno

Kdy – so | 27. února 2016
Kde – Stadion Střelnice, Jablonec nad Nisou
Od – 15:00 hod.


HOKEJ – Do Home Credit Arény v neděli přicestuje Zlín

Přijďte podpořit Tygry v honbě za dalšími extraligovými body! V televizním utkání 50. kola Tipsport extraligy přivítají svěřenci kouče Pešána Zlín. Úvodní buly je naplánováno na 17:20 hodin.

Bílí Tygři Liberec : PSG Zlín

Kdy – ne | 28. února 2016
Kde - Home Credit Aréna, Liberec
Od – 17:20 hod. (Živě na ČT SPORT)


K Mumlavskému vodopádu

Mumlavský vodopád nacházející se nedaleko horského letoviska Harrachov, patří mezi nejvyhledávanější turistické cíle západní části Krkonošského Národního Parku, a to celoročně. Řeka Mumlava se tu s mocným hukotem valí z více než 7 metrů vysokého a 10 metrů širokého žulového skalního bloku. K jedněm z nejmohutnějším a nejkrásnějším vodopádům v ČR se dobře dostanete pěšky i na kole. Vyrazíte-li sem v jakoukoli roční dobu, určitě si s sebou vezměte fotoaparát.


Na Squash

Pokud vás zaskočí nepříznivé počasí a vy se přesto chcete hýbat, můžete si jít zahrát squash. Tuto stále více oblíbenější hru si zahrajete ve třech libereckých a jabloneckých squash centrech, kde si i můžete potřebné vybavení zapůjčit. Kurt si ale nezapomeňte dopředu zarezervovat.


Na "plavčo " do bazénu

Máte rádi plavání? Bolí vás po pracovním týdnu klouby a záda? Běžte se zrelaxovat do bazénu! Odpočiňte si ve vířivce, protáhněte se při plavání, nahřejte se v sauně. 

Liberecký bazén – sobota: 9:00 až 20:45 hod., neděle: 9:00 až 18:45 hod. 

Jablonecký bazén – sobota: 10:00 až 21:30 hod., neděle: 10:00 až 20:00 hod.

Za relaxem do wellnessu

Každý z nás si potřebuje jednou za čas pořádně oddechnout, uvolnit se a zrelaxovat. Cítíte se unavení, namožení a chcete ze sebe "setřást" všechen stres, který se vám hromadí na zátylku a táhne vás pomalu k zemi? Běžte si odpočinout do Wellness Centra v Babylonu! Masáže, meditace, koupele, saunovaní,... to vše má dlouholetou tradici. Lidé o své zdraví takto pečovali již ve Starém Egyptě, tak proč byste to dnes nezkusili vy?

 
25.2.2016 11:13:21 | MartinKolovratnik
 
PARTNEŘI
LIBEREC Pytloun logo partner LIBEREC Bílí Tygři logo 120x60 LIBEREC | HOTEL ARÉNALIBEREC | ZOO LIBERECLIBEREC | KULTURNÍ CENTRUM 101010LIBEREC | IQLANDIALIBEREC | FC SLOVAN LIBEREC
Liberec mě baví - informace o Liberci, z Liberce pro Liberečany [ Nastavit jako domovskou stránku ]
Liberec mě baví © 2016   [ O nás ]  [ CENÍK | Obchodní podmínky ]  [ BLOG | Liberec mě baví ]  [ Kontakt ]  [ Autorská práva ]  [ Přihlášení ]   [ Redakční systém ]
load